sendKontakt
Srdečně vás vítáme na našich webových stránkách, které jsou určeny pro všechny, kteří právě řeší svou závěrečnou práci a hledají odbornou pomoc.

Odborná a profesionální pomoc

Již několik let se zabýváme odbornou a profesionální pomocí studentům. Provozujeme webové stránky www.prostudent.cz, v jejichž rámci nabízíme zpracování originálních a vysoce kvalitních podkladů především pro bakalářské, diplomové a seminární práce.
Spolehlivý a rychlý zakaznický servis

Náš zákaznický servis a tým našich zpracovatelů byl označen stovkami klientů jako nejlepší v ČR, a to proto, že dodržujeme pravidla férové hry a klademe důraz na kvalitu před kvantitou.
Online poradna

Pro zajištění vysoké kvality služeb pro naše klienty jsme zřídili Poradnu online, do které můžete vkládat své otázky či náměty spojené s vaší závěrečnou prací. Na otázky odpovídají naši pečlivě vybraní zpracovatelé, kteří nedisponují jen příslušným vysokoškolským vzděláním v oboru, ale mají také zkušenosti a dlouhodobou praxi s přípravou a zpracováním podkladových studijních textů..
Rady, tipy a doporučení

Pravidelně též publikujeme články zaměřené na zpracovávání závěrečných prací. Poskytujeme v nich především rady, tipy, doporučení a návody, jak úspěšně zpracovat závěrečnou práci bez zbytečných chyb a sáhodlouhého přepisování textu. Nevíte např.: „Kde hledat potřebné literární zdroje? Jak citovat? Jaké metody práce zvolit? Jak formulovat cíl práce nebo výzkumnou otázku?“ Přečtěte si články, které jsme pro vás připravili zdarma.
Pomoc studentům

Tyto webové stránky vznikly na základě rostoucích požadavků našich klientů rozšířit naše služby také pro skupiny zákazníků, kteří si sami chtějí zpracovat svou závěrečnou práci, ale potřebují odborně poradit s jejím koncipováním.